Šatní skříň GINGER GGRS925E1

12,399 

Všechny důležité informace o tomto nábytku, typech materiálů a aktuální ceně za dopravu jsou v přehledu pod hlavní fotografií, nebo po prokliku na toto tlačítko:

» Do obchodu

Výhody MT nábytku - rychlé dodání, 1. na trhu, garance peněz...

Popis

Prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi s módním "betonovým" vzhledem Designové pásy v beton dekoru příjemně kontrastují s bílou barvou Kovové pojezdy dveří  Dva horní regály, dvě kovové šatní tyče Možno přikoupit obvodovou lištu pro získání ještě luxusnějšího vzhledu Na obchodním domě SCONTO možno přikoupit osvětlení i dopňkové regály Dodáváme v demontovaném stavu, lze smontovat svépomocí. Za příplatek zajistíme i odbornou montáž, pokud máte zájem, napište nám do poznámky u objednávky.

Detail o Šatní skříň GINGER GGRS925E1

Je možné ho aktuálně koupit za: 12399.0 Kč (i s DPH). Chcete vědět další podrobnosti, cenu aktuální dopravy a použité materiály? Vše potřebné k nákupu najdete na této podstránce e-shopu Scontovíce informací najdete ZDE

Doba dodání domů: nejpozdnější datum dodání ode dnešního data (24. 2. 2019) je 14 dní.

Proč není možné ho poslat ihned: většina zboží v naší nabídce je možné vybrat z x možností na barvu čalounění, typ dekoru, výběr materiálu (a jeho povrchovou úpravu třeba moření), barvy a kusových variant.

Máme pro vás i další fotografie:

 - nábytek Sconto nábytek.cz  - nábytek od Sconto nabytek