Sale!

Sconto Botník ADR-322 dub sonoma

2,799 

Našli jsme Sconto Botník ADR-322 dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 3199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f729469781d8 Kategorie:

Popis

Skoncujte s chaosem a nepořádkem a nenechte boty jen tak válet po podlaze. Botník ADR-322 s praktickými posuvnými dvířky poskytne krytý odkládací prostor až pro 25 párů a vejde se i do menšího vstupního prostoru. Police uvnitř skříňky na boty jsou variabilní, takže zde uložíte i boty s vysokými podpatky. Snadné posuvné otvírání pomocí vpuštěného kruhového úchytu oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Otvory v zadní straně slouží k odvětrávání vnitřní části. Horní desku můžete využít i pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Vaše předsíň se díky komodě ADR-322 stane opět plně funkčním místem, které bude působit stále čistě a uklizeně. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník ADR-322 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník ADR-322 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz