Sale!

Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub

16,499 

Našli jsme Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 21999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 971611aed17a Kategorie:

Popis

Botník CRUSTY poskytne úložný prostor pro boty a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Generacemi osvědčený materiál masivního dubu v kombinaci s kovovými úchyty působí elegantně a vaší předsíni dodá jedinečnou atmosféru. Vnitřní dělený prostor se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda CRUSTY stylově i funkčně doplňuje stejnojmennou kolekci. Vnese k vám domů kousek přírody a působí uklidňujícím dojmem. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník CRUSTY dub bianco/masivní dub - nábytek SCONTO nábytek.cz