Sale!

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, výklopy

9,799 

Našli jsme Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, výklopy ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 60f99ca8dabf Kategorie:

Popis

Botníková komoda FLAP osloví každého, kdo upřednostňuje praktičnost a minimalistický design. **Puristický čistý vzhled lakovaných dvířek** působí na první pohled téměř neviditelně, uvnitř botníku se ale skrývá dostatek úložného prostoru až pro 21 párů bot. Za dvířky snadno umístíte na police všechny ty boty, které by se jen tak válely po zemi a vaše předsíň bude působit uklizeně. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. S botníkem FLAP vytvoříte i z malé předsíně plně funkční a reprezentativní uvítací prostor. Pokud vám to dispozice chodby dovolí můžete volně kombinovat a dalšími prvky stejnojmenné kolekce a získáte tak **kompaktní odkládací prostor na boty** v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, výklopy - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, šířka 133 cm, výklopy - nábytek SCONTO nábytek.cz