Sale!

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka

4,499 

Našli jsme Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 5999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 9cf3796e154b Kategorie:

Popis

**Výklopný botník** FLAP osloví každého, kdo upřednostňuje praktičnost a minimalistický design. **Puristický čistý vzhled lakovaných dvířek** působí na první pohled téměř neviditelně, uvnitř botníku se ale skrývá dostatek úložného prostoru na boty. Do **boxů za výklopnými dvířky** snadno umístíte všechny ty boty, které by se jen tak válely po zemi a vaše předsíň bude působit uklizeně. Do **zásuvky** si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. **Zadní strana je otevřená**, aby se zajistilo **dostatečné odvětrávání** úložného prostoru. S botníkem FLAP vytvoříte i z malé předsíně **plně funkční a reprezentativní uvítací prostor**. Pokud vám to dispozice chodby dovolí lze volně kombinovat různé výšky botníků a získat tak kompaktní odkládací prostor na boty v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 107 cm, zásuvka - nábytek SCONTO nábytek.cz