Sale!

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 162 cm

5,699 

Našli jsme Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 162 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 439b1c887da6 Kategorie:

Popis

**Výklopný botník** FLAP osloví každého, kdo upřednostňuje praktičnost a minimalistický design. **Puristický čistý vzhled lakovaných dvířek** působí na první pohled téměř neviditelně, uvnitř botníku se ale skrývá dostatek úložného prostoru na boty. Do boxů za výklopnými dvířky snadno umístíte všechny ty boty, které by se jen tak válely po zemi a vaše předsíň bude působit uklizeně. Zadní strana je otevřená, aby se zajistilo dostatečné odvětrávání úložného prostoru. S botníkem FLAP vytvoříte i z malé předsíně **plně funkční a reprezentativní uvítací prostor**. Pokud vám to dispozice chodby dovolí lze volně kombinovat různé výšky botníků a získat tak kompaktní odkládací prostor na boty v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 162 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník FLAP bílá vysoký lesk, výška 162 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz