Sale!

Sconto Botník FU123JW přírodní/černá

1,299 

Našli jsme Sconto Botník FU123JW přírodní/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: eee1be46265f Kategorie:

Popis

Jednoduchost, která skvěle funguje, takový je policový botník FU123JW. Okouzlí vás svou variabilností a stane se rychle nepostradatelným pomocníkem pro udržení pořádku nejen ve vaší předsíni či hale. Pryč budou rázem dny, kdy se boty válely jen tak ledabyle po zemi. Do úložného prostoru, který disponuje 3 policemi lze uskladnit až 9 párů bot. Horní desku můžete využít i pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Kombinace kovu a dekoru dřeva vnese do vašeho domova industriální kouzlo starých továren. Ať už regál FU123JW využijete jako botník nebo prostor pro časopisy nebo dekorace, bude bezpochyby užitečným pomocníkem v domácnosti. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník FU123JW přírodní/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník FU123JW přírodní/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz