Sale!

Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm

9,999 

Našli jsme Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7e94ce0012c9 Kategorie:

Popis

Botník FYNN poskytne úložný prostor až 10 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Kombinace neutrální bílé ve vysokém lesku a dekoru dřeva působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Vaše předsíň bude díky botníku stále působit uklizeným dojmem. Dělený prostor za výklopnými dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě FYNN stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník FYNN bílá vysoký lesk/dub, šířka 62 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz