Sale!

Sconto Botník KERA II černá/hnědá

1,499 

Našli jsme Sconto Botník KERA II černá/hnědá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 1749.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 15db3f483c93 Kategorie:

Popis

Nemáte nijak prostornou předsíň a přesto se nechcete smířit s věčně poházenými botami po zemi? Řešení nabízí botník KERA II. **Kombinace kovu a dekoru dřeva** vnese do vašeho domova industriální kouzlo starých továren. Okouzlí vás nejen svou variabilností, ale stane se praktickým pomocníkem pro udržení pořádku nejen ve vaší předsíni či hale. Pryč budou rázem dny, kdy se boty nebo kabelky válely jen tak ledabyle po zemi. Do úložného prostoru, který disponuje 2 policemi lze uskladnit cca **6 párů bot** Horní desku můžete využít i pro dekoraci nebo si zde odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. S případnými nerovnostmi podlahy si poradí **nastavitelné nožky**. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník KERA II černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník KERA II černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz