Sale!

Sconto Botník SHC-220 dub sonoma

1,749 

Našli jsme Sconto Botník SHC-220 dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 1999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 67e826a5ae76 Kategorie:

Popis

V malém bytě je dostatek úložného prostoru základ. Komoda SHC-220 je praktickým řešením, které poskytne dostatek úložného prostoru. Do variabilních polic se vejde až 15 párů bot, ale může být i skvělým pomocníkem v jídelně pro uložení nádobí, oblečení nebo sezónních doplňků. Otvory v zadní straně slouží k průběžnému odvětrávání vnitřního prostoru. Na horní desce vyniknou vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Přírodní provedení v dekoru dřeva s jemnou strukturou bude malému prostoru opravdu slušet. Pokud vám to dispozice místnosti dovolí lze komodu SHC-220 volně kombinovat s jinými kousky nábytku ve stejném dekoru. Tím vytvoříte interiér v jednotném designu, který bude působit elegantně a nadčasově. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník SHC-220 dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz