Sale!

Sconto Botník TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná

8,999 

Našli jsme Sconto Botník TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 9f18c769cd0b Kategorie:

Popis

Botník TERRY II poskytne úložný prostor až 8 párům bot a najde se i místo pro odložení osobních věcí. Vaše předsíň bude díky botníku stále působit uklizeným dojmem. Dělený prostor za dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky mechanismu tichého dovírání dvířek, můžete dvířka bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky komodě TERRY II stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botník TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botník TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTO nábytek.cz