Sale!

Sconto Botníková komoda ROMANCE 36-015 modřín/dub sanremo

3,199 

Našli jsme Sconto Botníková komoda ROMANCE 36-015 modřín/dub sanremo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 5999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 161956516440 Kategorie:

Popis

Botníková komoda ROMANCE v dekoru mořeného modřínu a dubu vnese do vaší předsíně kouzlo venkova. Působí nerušivým dojmem a zútulní i menší předsíň. Poskytne úložný prostor botám a najde se i místo pro odložení osobních věcí. **Policemi dělený prostor za dvířky** se postará o dokonalý přehled. Do **zásuvek s kovovými pojezdy** si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. Na horní desce se budou vyjímat dekorace, které vaši předsíň zútulní a dodají jí osobitou atmosféru. Pokud vám to dispozice chodby dovolí, můžete komodu ROMANCE volně kombinovat a dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte plně funkční a reprezentativní uvítací prostor. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botníková komoda ROMANCE 36-015 modřín/dub sanremo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botníková komoda ROMANCE 36-015 modřín/dub sanremo - nábytek SCONTO nábytek.cz