Sale!

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub

10,999 

Našli jsme Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c6a5d1bf3322 Kategorie:

Popis

Botníková komoda VALLE vnese do vaší předsíně kouzlo venkova. Poskytne **úložný prostor až 9 párům bot** a najde se i místo pro odložení osobních věcí. **Policemi dělený prostor** za dvířky se postará o dokonalý přehled. Do zásuvky si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při odchodu z domova hned po ruce. A nevadí, že jste trochu nerozhodní nebo roztržití. Díky **mechanismu tichého dovírání dvířek**, můžete dvířka i zásuvku bezpečně a tiše otevírat a zavírat jak je jen potřeba. Na horní desce se bude vyjímat květina nebo dekorace, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Vaše předsíň či hala se díky botníkové komodě VALLE stane opět místem, kde bude radost vítat návštěvu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botníková komoda VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz