Sale!

Sconto Botníková skříň SHC-929 dub

3,699 

Našli jsme Sconto Botníková skříň SHC-929 dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 660c0a5c45e0 Kategorie:

Popis

Botníkovou skříň SHC-510 ocení nejen početnější rodina, ale také každá milovnice krásných bot. Ve vstupním prostoru poskytne skříň místo až pro 32 párů bot. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, se vejdou vysoké boty i boty na vysokém podpatku. Součástí botníku je také zrcadlo, které bude pomocníkem, který vás při odchodu upozorní, že je třeba něco poupravit a ještě k tomu zvládne příjemně prosvětlit a opticky zvětšit i sebemenší vstupní prostor. Pokud tedy chcete zařídit svou předsíň účelně a vkusně, je policová skříň SHC-929 trefou do černého. Pokud vám to dispozice vstupního prostoru dovolí, můžete skříň doplnit o sestavu s věšáky a vytvořit tak předsíň v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Botníková skříň SHC-929 dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Botníková skříň SHC-929 dub - nábytek SCONTO nábytek.cz