Sconto Knihovna BOLLO 4 dub artisan/bílá matná

3,949 

Našli jsme Sconto Knihovna BOLLO 4 dub artisan/bílá matná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 3949.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0e57c7a16ac2 Kategorie:

Popis

Knihovna **BOLLO 4** kombinuje přírodní **dekor dubu artisan** s **bílou matnou barvou**, což působí příjemným dojmem. Skvěle se tak bude vyjímat zejména v moderně zařízeném interiéru. Do otevřené části o šířce 60 cm můžete krom samotných knih vystavit i různé dekorace. Naleznete zde také dvě zásuvky se systémem **SOFT CLOSE**, které zaručí pohodlné a tiché dovírání. Namontované úchytky vám dále usnadní celkovou manipulaci. Korpus knihovny je vyroben z **laminované dřevotřískové desky**, přední část pak z kvalitní **MDF**. Celou konstrukci podepírají čtyři kovové nohy. Knihovnu lze vybrat jako samotný solitér nebo si můžete vytvořit jednotný design při zakoupení více prvků z **programu BOLLO**. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Knihovna BOLLO 4 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Knihovna BOLLO 4 dub artisan/bílá matná - nábytek SCONTO nábytek.cz