Sale!

Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky

4,499 

Našli jsme Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: e816a7c06c9b Kategorie:

Popis

Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne komoda ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva zvýrazňující korpus komody, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Úložný prostor je rozčleněn do dvou zásuvek s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání. Za jedním párem otočných dvířek se nachází další praktický úložný prostor. Celkový dojem dotváří decentní úchytky, které usnadňují manipulaci při každodenním užívání. K celkové stabilitě komody přispívají nenápadné nožky. Komoda je vyrobena z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda ADDISON dub wotan/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz