Sale!

Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm

9,999 

Našli jsme Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f9845a45ca56 Kategorie:

Popis

Komoda BRIXEN zaujme svou kombinací dekoru dubu s šedým odstínem. To vše je skvěle zakomponované do atraktivního provedení konstrukce. Díky tomu působí přírodním dojmem a bude se tak vyjímat v každé moderně zařízené jídelně nebo obývacím pokoji. O dostatečný úložný prostor se postarají čtyři dvířka opatřené kovovými úchytkami, z toho prostřední část je prosklená tvrzeným bezpečnostním sklem. Tento prostor si najde místo zejména pro nádobí, ale také různé dekorace. Korpus komody je vyroben z fóliovaného dřevěného materiálu, zatímco přední část je z kvalitního MDF materiálu. Celou konstrukci podepírají čtyři plastové nohy. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda BRIXEN dub artisan/kosmos šedá, šířka 181 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz