Sale!

Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky

4,699 

Našli jsme Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: cfdcc4f2df00 Kategorie:

Popis

Jednoduchá komoda BROOKE o hloubce 42 cm vám poskytne úložný prostor v podobě kombinace dvou stejně velkých zásuvek s tichým chodem při vysouvání, které oceníte během každodenního používání, a vnitřhího prostoru ukrytého za párem otočných dvířek. Odstín alpská bílá v kombinaci s šedou barvou, která kontrastním způsobem zvýrazňuje samotný korpus, společně podtrhují elegantní moderní provedení. Decentní úchytky plní praktickou funkci pro snadnější otevírání. Ke stabilitě přispívají nenápadné malé nožky. Komoda je vyrobena z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 2 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz