Sale!

Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 4 zásuvky

6,499 

Našli jsme Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 4 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: bbd54e695ba4 Kategorie:

Popis

Jednoduchá komoda BROOKE o hloubce 42 cm vám poskytne úložný prostor v podobě čtyř stejně velkých zásuvek s tichým chodem při vysouvání, které se nachází ve středu komody a vnitřhího prostoru ukrytého za jednotlivými otočnými dvířky na bocích komody. Odstín alpská bílá v kombinaci s šedou barvou, která kontrastním způsobem zvýrazňuje samotný korpus, společně podtrhují elegantní moderní provedení. Decentní úchytky plní praktickou funkci pro snadnější otevírání. Ke stabilitě přispívají nenápadné malé nožky. Komoda je vyrobena z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 4 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda BROOKE alpská bílá/šedá, 2 dvířka, 4 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz