Sale!

Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton

10,999 

Našli jsme Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f9b6e96cc2da Kategorie:

Popis

Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu bude ozdobou pokoje? Prostorná, kombinovaná komoda CANTERO s LED podsvícením to hravě zvládne. Díky zásuvkám budete mít přehled, kde co máte a vyhnete se tak zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji, množství zásuvek ocení pánové v pracovně, či dámy v jídelně. Ať už komodu CANTERO umístíte kamkoli, bude zajímavým solitérem. V kombinaci s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda CANTERO bílá vysoký lesk/beton - nábytek SCONTO nábytek.cz