Sale!

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá, 2 dvířka a 3 zásuvky

8,999 

Našli jsme Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá, 2 dvířka a 3 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8cfe08db8bc8 Kategorie:

Popis

Komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Komoda disponuje čtyřmi vloženými policemi, které se nacházejí za dvěma dvířky. Další úložný prostor tvoří tři zásuvky se systémem SOFT CLOSE, který zajišťuje jejich tiché dovírání. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá, 2 dvířka a 3 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá, 2 dvířka a 3 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz