Sale!

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá

9,499 

Našli jsme Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 13299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: cf9047e7ab71 Kategorie:

Popis

Komoda CIRCLE LINE vyladí vaši domácnost v moderním stylu. Za to může spojení jednoduchých linií, matných barev a přírodního nádechu dekoru dubu. Komoda se tak bude perfektně vyjímat v jídelně či obývacím pokoji. Díky praktickému rozložení úložného prostoru má také rozsáhlé využití. Komoda disponuje dvířky z čirého skla, která obsahují jednu skleněnou polici. Ta je osvětlena LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Další dvě police jsou umístěné v dolní části. Komoda dále obsahuje jednu zásuvku a dvířka s třemi vloženými policemi. Manipulaci zásuvek usnadňuje samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami v matném provedení. Čtyři nožky s plastovými kluzáky dopřávají podlaze větší ochranu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda CIRCLE LINE dub/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz