Sale!

Sconto Komoda FERNANDO T19 dub artisan/matná šedá

7,999 

Našli jsme Sconto Komoda FERNANDO T19 dub artisan/matná šedá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 33c26ff507b1 Kategorie:

Popis

Zásuvková komoda FERNANDO T19 nabídne věčem místo k uložení kdekoli v domácnosti. Může nahradit skříň ve studentském pokoji, své místo si najde i v obýváku nebo předsíni a množství zásuvek přivítají ve svých pracovnách i pánové. **Příruční zásuvky** vám zajistí přehled o tom, co kde máte. Díky orámování korpusu působí komoda masivnějsím dojmem. **Spojení dekoru dřeva s výraznou kresbou a barvy** vytváří jedinečný elegantní vzhled komody. **Decentní úchytky** plní praktickou funkci pro snadnější otevírání. Ke stabilitě přispívají nenápadné malé nožky. Komoda je vyrobena z materiálu, který je snadný na údržbu. Komoda FERNANDO T19 zvládne být zajímavým solitérem nebo v kombinaci s dalšími prvky vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda FERNANDO T19 dub artisan/matná šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda FERNANDO T19 dub artisan/matná šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz