Sale!

Sconto Komoda FERNANDO T8 aurum světlá/bílá vysoký lesk

13,299 

Našli jsme Sconto Komoda FERNANDO T8 aurum světlá/bílá vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15299.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 3ce2421c2a57 Kategorie:

Popis

Komodová vitrína FERNANDO T8 poskytne kombinovaný krytý odkládací prostor a zvládne i zútulnit vaši jídelnu či obývák. **Kombinace plných a prosklených dvířek** spolu **se zásuvkami** poskytuje dostatek variabilně členěného úložného prostoru. V proskleném prostoru se bude vyjímat elegantní nádobí, sklenice nebo rodinné suvenýry. Za plnými dvířky vkusně uschováte nádobí, ale i společenské hry nebo knihy. Do příručních zásuvek si můžete odložit nezbytné drobnosti a doplňky, které potřebujete mít při ruce. **Spojení dekoru dřeva s výraznou kresbou a barvy vytváří jedinečný elegantní vzhled komody**. **Decentní úchytky** plní praktickou funkci pro snadnější otevírání. Součástí skříňky je také integrované **LED osvětlení skleněných polic**, které vytváří příjemnou atmosféruKe stabilitě přispívají nenápadné malé nožky. Komoda je vyrobena z materiálu, který je snadný na údržbu. Komoda FERNANDO T8 zvládne být zajímavým solitérem nebo v kombinaci s dalšími prvky vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda FERNANDO T8 aurum světlá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda FERNANDO T8 aurum světlá/bílá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz