Sale!

Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/šedá, 2 dveře, 4 zásuvky

5,999 

Našli jsme Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/šedá, 2 dveře, 4 zásuvky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 885e2c73ca50 Kategorie:

Popis

Komoda GABRIELLE s bytelnou konstrukcí a výrazným korpusem v dekoru dubu stirling příjemně zútulní i vaši ložnici. Hloubka komody o 42 cm zajistí dostatek úložného prostoru, který je členěn do 4 pod sebou umístěných zásuvek a na stranách samostatných skříněk s klasickými otočnými dvířky. Horní deska o šířce 140 cm poskytuje extra prostor, kam lze umístit například dekoraci. Nápomocné úchytky pro snadnější otevírání jsou v dekoru dubu stirling barevně sladěny s korpusem komody. Stabilitu konstrukce podporují také malé nožky. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/šedá, 2 dveře, 4 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda GABRIELLE dub stirling/šedá, 2 dveře, 4 zásuvky - nábytek SCONTO nábytek.cz