Sale!

Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 156 cm

7,899 

Našli jsme Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 156 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: ce3ac5182910 Kategorie:

Popis

**Praktická víceúčelová komoda** HOYVIK nabízí dostatek úložného prostoru pro odložení osobních věcí a vystavení vašich dekorací. **Kombinace neutrální bílé a dekoru dřeva s výraznou kresbou** působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Různorodý odkládací prostor se postará o dokonalý přehled. **Dva prostory za dvířky** jsou vždy rozděleny jednou policí, do **horní zásuvky** si zase můžete odložit drobnosti a doplňky, které budete mít vždy po ruce. Na horní desce a postranních policích se budou vyjímat dekorace i květiny, které celou místnost příjemně zútulní. Komodu HOYVIK můžete využít samostatně nebo volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce a vytvořit tak reprezentativní vzhled. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 156 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 156 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz