Sale!

Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 97 cm

6,099 

Našli jsme Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 97 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 631e9bf9a17e Kategorie:

Popis

**Praktická víceúčelová komoda** HOYVIK nabízí dostatek úložného prostoru pro odložení osobních věcí a vystavení vašich dekorací. **Kombinace neutrální bílé a dekoru dřeva s výraznou kresbou** působí elegantně a čistě a bude slušet modernímu interiéru. Různorodý odkládací prostor se postará o dokonalý přehled. **Do jedné menší a třech větších zásuvek** si můžete odložit drobnosti a doplňky, které budete mít vždy po ruce. Na horní desce a v postranní přihrádce se budou vyjímat dekorace i květiny, které celou místnost příjemně zútulní. Komodu HOYVIK můžete využít samostatně nebo volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce a vytvořit tak reprezentativní vzhled. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 97 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda HOYVIK dub sonoma/bílá, šířka 97 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz