Sale!

Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm

9,399 

Našli jsme Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 730be48f6ad5 Kategorie:

Popis

Komoda LARIO s vysoce lesklým povrchem vyladí jakýkoli interiér v moderním duchu. Díky svému provedení konstrukce se tak bude skvěle vyjímat v různých místnostech. Velkou výhodou komody je kombinace otevřeného a uzavřeného úložného prostoru. Naleznete zde otevřenou přihrádku s policí, kterou můžete využít pro širokou škálu předmětů, ale ideálně poslouží i pro dekorace. Komoda dále disponuje třemi zásuvkami a dvěma policemi. Police jsou vždy po jedné uschované za dvířky otočného typu. Zde můžete uložit předměty, které nechcete mít přímo na očích. Bezúchytové provedení působí čistým dojmem a podtrhuje celkový styl komody. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda LARIO bílá vysoký lesk, šířka 108 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz