Sale!

Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá

9,499 

Našli jsme Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: e1dc17ae0e90 Kategorie:

Popis

Dokonalé spojení elegance a útulnosti nabízí komoda LUCI 03. Komoda s jemným dekorem dřeva najde uplatnění prakticky v každém pokoji. Za dvířky schované police poskytnou úložný prostor pro knihy, oblečení i dekorace. Součástí komody je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Dvířka jsou opatřena systémem SOFT CLOSE, který se postará o jejich tiché dovírání. Velký úložný prostor zvládne nahradit skříň v obývacím pokoji a okouzlí i v jídelně. Komoda LUCI 03 může být originálním solitérem, ale i součást sestavy. S pomocí dalších prvků stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda LUCI 03 dub artisan/alpská bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz