Sale!

Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo

10,999 

Našli jsme Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 910cbdba65cd Kategorie:

Popis

Designovou komodu MILANO 2, lze využít k mnoha účelům. Díky kombinaci bílé barvy a dekoru dubu sanremo, bude v každém interiéru výrazným funkčním prvkem. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou zásuvek a polic skrytých za bezúchytovými dvířky. Tělo je vyrobeno z kvalitního lamina a dvířka z MDF desky potažené vysoce kvalitním PVC v bílé barvě s jemným leskem. Zavírání je opatřeno systém „soft-close“. Komoda vám může posloužit v jídelně jako příborník, nebo v ložnici na drobné ošacení či v obývací místnosti kde schováte vše potřebné. Sami rozhodněte, kde jí to u vás bude nejvíce slušet a přitom splní vaše požadavky. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda MILANO 2 alpská bílá/dub sanremo - nábytek SCONTO nábytek.cz