Sale!

Sconto Komoda MONO 06 dub evoke/černá

7,199 

Našli jsme Sconto Komoda MONO 06 dub evoke/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f6d8b81ea33e Kategorie:

Popis

Kombinovaná komoda MONO 06 nabízí jednoduché řešení krytého úložného prostoru, které navíc dokáže být originální dominantou interiéru. Nabízí odkládací prostor, krytý dvířky, kde uklídíte vše, co nepotřebujete mít na očích, ale rozhodně chcete mít rychle po ruce v případě potřeby. Dvířka jsou opatřena systémem PUSH TO OPEN. Ten umožní samočinné a téměř neslyšné otevírání – stačí na ně lehce zatlačit. Součástí komody je také integrované, decentní LED osvětlení, které vytváří útulnou atmosféru. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Komoda MONO 06 zvládne nahradit skříň, bude zajímavým prvkem v interiéru jako solitér i jako součást větší sestavy. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda MONO 06 dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda MONO 06 dub evoke/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz