Sale!

Sconto Komoda NICOLAS 4 dub artisan

2,999 

Našli jsme Sconto Komoda NICOLAS 4 dub artisan ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 3949.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0ef10d837b98 Kategorie:

Popis

Tohle sem a toto tam, kam to všechno dám? Je vám to povědomé? Maxi komoda NICOLAS 4 má pro vás řešení. Poskytne vám dostatek krytého úložného prostoru a svou velikostí snadno nahradí i skříň. Krom otevřených polic, které můžete využít na knihy budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Protože i praktické věci mohou vypadat krásně. Komoda NICOLAS 4 je všestranná. Zvládne být zajímavým solitérem nebo v kombinaci s dalšími prvky ze stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda NICOLAS 4 dub artisan - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda NICOLAS 4 dub artisan - nábytek SCONTO nábytek.cz