Sconto Komoda NURMES černá/hnědá

2,999 

Našli jsme Sconto Komoda NURMES černá/hnědá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 2999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: acba4d80c35d Kategorie:

Popis

Multifunkční komoda NUMRES v **industriálním stylu** vnese do vašeho domova nádech starých továren. **Kovová konstrukce** s rustikální **hnědou barvou** vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Komodu lze umístit do předsíně, jako přístavný stolek. Můžete si z ní udělat ale i noční stolek, nebo koupelnovou skříňku. Komoda disponuje **vloženou policí**, které je výškově nastavitelná. Otevřený prostor pod horní deskou slouží k vystavení dekorací. **Nastavitelné nožky** slouží k vyrovnání nerovností podlahy. Dvířka jsou vybavena **magnetem**, který zabraňuje jejich otevírání. Komoda je vyrobená z **laminovaného dřevotřískového materiálu** a v kombinaci s kovovou konstrukcí představuje poměrně odolný kus nábytku. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda NURMES černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda NURMES černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz