Sale!

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm

8,599 

Našli jsme Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 69c1a1491499 Kategorie:

Popis

Kvalitní komoda PRATO vás okouzlí kontrastem vnitřního korpusu v grafitové barvě s přírodním dekorem alpine lodge. Moderní komoda je praktická díky spojení krytého a otevřeného úložného prostoru. Krytý úložný prostor je zde vytvořený pomocí otočných dvířek, za kterými najdete vloženou polici. Do otevřených polic si můžete vystavit oblíbené knihy a dekorace, které ještě více zútulní váš interiér. Komoda je kombinovatelná s ostatními produkty z nábytkového programu PRATO. Nábytek z tohoto programu má navíc dovírání dvířek a zásuvek typu SOFT CLOSE, které zaručuje šetrné dovírání a chrání nábytek před opotřebením. Elegantní komodu PRATO v přírodním dekoru si jednoduše zamilujete! Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška 145 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz