Sale!

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm

10,599 

Našli jsme Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0d5f25e779c5 Kategorie:

Popis

Chcete svůj interiér rozšířit o další elegantní úložný prostor? Komoda PRATO je v tom případě ideální volba! Kombinace přírodního dekoru alpine lodge s vnitřním korpusem v grafitové barvě působí útulným a moderním dojmem. Komoda PRATO disponuje dvěmi otočnými dvířky, za kterými jsou vloženy celkem dvě police. Další věci si můžete uložit do prostorných zásuvek a otevřené police naopak využít pro dekorace, které doladí váš interiér. Přírodní dekor horní desky navíc dokonale ladí s květinami, různými dekoracemi, nebo může sloužit pro vystavení vašich fotografií. Komoda PRATO je navíc kombinovatelná s dalšími kusy nábytku z programu PRATO. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda PRATO alpine lodge/grafit, výška: 89 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz