Sale!

Sconto Komoda SAGA 5 dub sonoma/bílá

4,499 

Našli jsme Sconto Komoda SAGA 5 dub sonoma/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 44567e8e315e Kategorie:

Popis

Maxi komoda SAGA 5 poskytne dostatek krytého úložného prostoru a svou velikostí snadno nahradí i skříň. Krom zásuvek budete mít k dispozici i odkládací police, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Praktické, vyfrézované úchyty oceníte nejen v případě, že se rozhodnete ji umístit do dětského pokoje. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Protože i praktické věci mohou vypadat krásně. Komoda SAGA 5 zvládne být zajímavým solitérem nebo v kombinaci s dalšími prvky ze stejnojmenné kolekce vytvoří interiér v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda SAGA 5 dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda SAGA 5 dub sonoma/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz