Sale!

Sconto Komoda SEIKOLA dub artisan/černá

7,999 

Našli jsme Sconto Komoda SEIKOLA dub artisan/černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: fec098abb1e2 Kategorie:

Popis

Hledáte dokonalý kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor a ještě k tomu váš domov zútulní? Prostorná, kombinovaná komoda SEIKOLA to hravě zvládne. Příruční zásuvky zajistí přehled a vy se vyhnete zoufalému přehrabování ve věcech naházených bez ladu a skladu. Krom zásuvek budete mít k dispozici i **odkládací police**, které jsou pěkně schované za dvířky, a tak zde lehce uklidíte vše, co nechcete mít na očích, ale rozhodně po ruce. Uhlazený moderní design v neutrální přírodní barvě dubu artisan v kombinaci s černou barvou vytváří jedinečný vzhled komody. Ať už komodu SEIKOLA umístíte kamkoli, spolehlivě vás okouzlí svou funkčností a podtrhne celkový výraz místnosti. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda SEIKOLA dub artisan/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda SEIKOLA dub artisan/černá - nábytek SCONTO nábytek.cz