Sale!

Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk

4,699 

Našli jsme Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 46e93518b577 Kategorie:

Popis

Tohle sem, nebo tam, kam to všechno dám? Řešíte často tuto otázku? Pak je pro vás komoda THESSA řešením. Poskytne vám krytý úložný prostor s policemi, které vám pomohou udržet si ve věcech pořádek. Kombinace neutrální šedé ve vysokém lesku působí futuristicky a bude se vyjímat v moderním interiéru. Na horní desce se budou vyjímat vaše dekorace, či květiny, které celou místnost příjemně oživí a zútulní. Bezúchytkové provedení zaujme každého, kdo má rád moderní minimalistický design. Komoda THESSA může být originálním solitérem, ale součást sestavy. S pomocí dalších komod stejné série lze vytvořit vlastní kombinaci, která bude vašemu domovu slušet. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda THESSA 1 šedá vysoký lesk - nábytek SCONTO nábytek.cz