Sale!

Sconto Komoda VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm

13,999 

Našli jsme Sconto Komoda VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 19999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 10058f14c4f5 Kategorie:

Popis

Komoda VIVIENNE díky zdobným liniím připomíná provensálský styl nábytku. Zároveň je ale doplněná o kovová madla a desku v přírodním dekoru, která naopak působí moderním dojmem. U komody najdete dvě prostorné zásuvky s plstěnou vložkou, která zamezuje posouvání předmětů při jejím otevírání. Pod každou zásuvkou se nachází krytý úložný prostor s otočnými dvířky. Zásuvky a dvířka jsou navíc vybavena tlumeným samozavíráním. V prostřední části komody najdete i otevřený úložný prostor s vloženými policemi. Jedna police je z bezpečnostního skla ESG, zbylé dvě jsou z laminovaného materiálu, který je nenáročný na údržbu. Určitě oceníte i rychlou a snadnou montáž nábytku. Komodu můžete kombinovat s dalším nábytkem z kancelářského programu VIVIENNE. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda VIVIENNE dub/černá matná, šířka 135 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz