Sale!

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm

10,399 

Našli jsme Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 14599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 8e73fefd4dcc Kategorie:

Popis

Komoda ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu komoda působí až harmonickým dojmem. Po obou stranách se nacházejí dvířka, která dohromady uschovávají šest polic. Prostřední část obsahuje výklopná dvířka a otevřenou přihrádku s namontovaným LED světlem pro zvýraznění vystavených předmětů. Další úložný prostor tvoří tři zásuvky, jejich samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním usnadňuje manipulaci. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 120 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz