Sale!

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 90 cm

8,599 

Našli jsme Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 90 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12099.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0f9c985d07d6 Kategorie:

Popis

Komoda ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu komoda působí až harmonickým dojmem. Za skleněnými dvířky je uschovaná jedna police s namontovanými LED světly pro zvýraznění vystavených předmětů. Pravá část zase obsahuje dvoje dvířka, z toho každá zahrnuje jednu polici. Další úložný prostor tvoří tři zásuvky, jejich samouzavírací mechanismus s tichým dovíráním usnadňuje manipulaci. Dvířka i zásuvky jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Zútulněte svůj domov dalším nábytkem ze stejnojmenného programu ZENO, který vám pomůže vytvořit příjemné zázemí jídelny nebo obývacího pokoje. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 90 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Komoda ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, šířka 90 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz