Sale!

Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová

3,299 

Našli jsme Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4599.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 97370b8d6946 Kategorie:

Popis

Ať už je vaše koupelna prostorná nebo ne, místo pro úzkou koupelnovou skříňku CALENZIA najdete vždycky. Skříňka vyřeší úložný prostor i v úzkých a těsných prostorech, které by jinak zůstaly nevyužity, jako je například oddělená místnost pro toaletu. Vejdou se do ní ty nejnutnější čisticí prostředky, ručníky, toaletní papír a ještě něco málo navíc. Disponuje velmi dobře rozčleněným úložným prostorem. Kromě zásuvky a prostoru pod horním vyklápěcím víkem, nabízí také plně výsuvný regál s praktickými teleskopickými pojezdy. S multifunkční skříňkou CALENCIA můžete dopřát své koupelně či toaletě luxus vypadat stále upraveně. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Koupelnová skříňka CALENCIA antracitová - nábytek SCONTO nábytek.cz