Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B4, 277 x 277 cm antracitová vysoký lesk/dub alicante

68,855 

Našli jsme Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B4, 277 x 277 cm antracitová vysoký lesk/dub alicante ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 68855.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 1b9102a495ef Kategorie:

Popis

Rohová kuchyňská sestava FACHMAN B4 potěší svou funkčností i vzhledem. Dispoziční řešení do L šetří prostor a získáte díky němu pracovní plochu navíc. Funkční uspořádání jednotlivých zón kuchyňské linky zajistí pohodlnou přípravu pokrmů i následný úklid. Chromované, relingové úchyty vám usnadní otevírání jednotlivých skříněk. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B4, 277 x 277 cm antracitová vysoký lesk/dub alicante - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B4, 277 x 277 cm antracitová vysoký lesk/dub alicante - nábytek SCONTO nábytek.cz