Sale!

Sconto Látková šatní skříň ADARA černá

749 

Našli jsme Sconto Látková šatní skříň ADARA černá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 1049.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 458236e13ece Kategorie:

Popis

**Látková šatní skříň ADARA** je ideálním úložným prostorem do všech interiérů. Zajistí, že vše bude na svém místě a zároveň svou konstrukcí skvěle **ušetří místo v místnosti**. Elegantní design skříně navíc podtrhuje její multifunkčnost. Skříň má **stabilní kovovou konstrukci** s rovnoměrným rozložením hmotnosti, která nabízí dostatečnou nosnost pro všechny druhy oblečení. Kostra je sestavena ze 4 kovových polic a 1 šatní tyče. Jednotlivé části jsou spojeny plastovými konektory, které jsou odolné proti zátěži, korozi a opotřebení. Látkový potah z textilie chrání oblečení před prachem a nečistotami. **Praktické rolovací dveře se zipy** umožňují snadné a pohodlné zavírání. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Látková šatní skříň ADARA černá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Látková šatní skříň ADARA černá - nábytek SCONTO nábytek.cz