Sconto Mobilní regál KFR10WT bílá

849 

Našli jsme Sconto Mobilní regál KFR10WT bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 849.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 6bef0f8ba5f9 Kategorie:

Popis

Odkládacího prostoru není nikdy dost. Úzký regál KRF10WT skvěle zapadá do mezer a nabízí nový způsob, jak uložit ještě více ve vaší domácnosti. Respektuje funkci a prostorovou nenáročnost. Je stylově čistý a díky použitému materiálu i nenáročný na údržbu. Obzvláště menší domácnosti ocení jeho multifunkčnost a snadnou manipulaci díky pojízdným kolečkům. V kuchyni jej využijete k uložení koření i potraviny, v koupelně poslouží například jako regál pro hygienické pomůcky a ručníky, v obýváku může být třeba příruční knihovnou. Pojízdný regál KFR10WT je praktickým pomocníkem, který vyřeší úložný prostor i v úzkých a těsných prostorech, které by jinak zůstaly nevyužity, Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Mobilní regál KFR10WT bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Mobilní regál KFR10WT bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz