Sale!

Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá

6,399 

Našli jsme Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 3c45c36258fe Kategorie:

Popis

Vitrína SAIGON dokáže zaujmout svým nadčasovým vzhledem v moderním designu a praktickým úložným prostorem. Je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci dekoru dřeva a odstínu šedé barvy, jehož povrch se vyznačuje velmi snadnou údržbou. Vnitřek vitríny vyplňují tři vložené police, z toho jedna je skleněná a podsvícená LED světlem. Krajní výřez prosklený čirým sklem poskytuje ideální plochu pro vystavení různých dekorací. Kovová úchytka černé barvy v matném provedení podtrhuje celkový design vitríny. Vitrínu SAIGON lze samostatně začlenit do již zařízeného obývacího pokoje anebo je možné propojení s dalšími stejnojmennými prvky a vytvořit si tak ve vašem interiéru jedinečný designový celek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Nástěnná vitrína SAIGON dub artisan/šedá - nábytek SCONTO nábytek.cz