Sale!

Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič

4,899 

Našli jsme Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6899.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: e55740f05370 Kategorie:

Popis

Nástěnná vitrína ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu vitrína působí až harmonickým dojmem. Za skleněnými dvířky jsou uschované čtyři police, z toho tři mají zakomponovaná LED světla pro zvýraznění vystavených předmětů. Dvířka jsou navíc opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Zútulněte svůj domov dalším nábytkem ze stejnojmenného programu ZENO, který vám pomůže vytvořit příjemné zázemí jídelny nebo obývacího pokoje. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Nástěnná vitrína ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič - nábytek SCONTO nábytek.cz