Sale!

Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/starorůžová

17,999 

Našli jsme Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/starorůžová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 23499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c4142361fadb Kategorie:

Popis

Patrová postel EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Nejenže poskytuje dvě pohodlná lůžka, ale také úložné prostory v podobě dvou zásuvek a jedné postranní skříňky s šatní tyčí a vloženými policemi. Hračky, oblečení a školní pomůcky tak najdou své místo a pokoj bude vždy uklizený. Univerzální provedení umožňuje postel sestavit zrcadlově dle dispozic vašeho interiéru. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/starorůžová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Patrová postel EMMET III pinie cascina/starorůžová - nábytek SCONTO nábytek.cz