Sale!

Sconto Patrová postel GAMER šedá/červená, 90×200 cm

18,999 

Našli jsme Sconto Patrová postel GAMER šedá/červená, 90×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 23499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c63bf927eb55 Kategorie:

Popis

Máte doma malého **nadšence do PC her**? V tom případě v jeho pokoji nesmí chybět postel GAMER. Moderní postel poskytuje **místo pro spaní**, **hraní PC her** a mimo jiné i **odkládací prostor** v podobě 4 polic. Pracovní deska o rozměrech (ŠxVxH: 205x76x45 cm) poskytuje **místo až pro 3 PC monitory**. Důmyslné umístění pracovní desky pod vyvýšenou postel **šetří místo v interiéru**, a navíc poskytuje nerušený zážitek z hraní PC her. Lůžko má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše malého PC nadšence vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Součástí balení jsou **protiskluzové nálepky**, které nalepíte na schůdky a zabezpečíte tak bezpečné scházení z postele. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Patrová postel GAMER šedá/červená, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Patrová postel GAMER šedá/červená, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz