Sale!

Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90×200 cm

16,499 

Našli jsme Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 18799.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 36b73474eb83 Kategorie:

Popis

**Patrová postel EMMET VI** se stolem v moderním stylu **zefektivní prostor** v menším dětském pokoji či vyřeší prostor v pokoji se sourozencem. Nejenže poskytuje **pohodlné lůžko**, ale také má vestavěnou **pracovní desku**. Pracovní stůl poskytne dostatek prostoru pro práci na PC i psaní domácích úkolů. Navíc je doplněn o úložné prostory v podobě **4 vložených polic**, které poslouží k uložení knih a dekorací. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, která je **perforována**. Pod matrací tudíž bude dobře cirkuloval vzduch a nebude se držet vlhkost. Součástí balení je **protiskluzová ochrana** na schůdky. Ty mají navíc speciálně zakřivenou rukojeť pro snadnější přístup. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu. Postel je dodávána bez matrace, určitě si ale vyberete z naší široké nabídky, aby bylo vaše lůžko kompletní. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu EMMET. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Patrová postel s psacím stolem EMMET VI bílá/grafitová, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz